Вантажник грузчик

Вантажник грузчик

Ми раді запропонувати вам свої послуги в сфері вантажних перевезень як в Запорiзькому регіоні, так і по усій території України.
Якщо вам необхідно доставити вантаж з вантажником, здійснити квартирний, офісний, дачний переїзд, доставити з гіпермаркетів чи складів великогабаритний товар чи будматеріали, вивезти будівельне сміття, розвезти товар по торгівельним точкам, то ви звернулися за адресою.
Також, звичайно, ми з радістю допоможемо вам у тому випадку, якщо існує необхідність поїздки для певної групи людей. Використовуючи нашу пасажирську частину автопарку, ви з комфортом дістанетесь до пункту призначення, який вас цікавить.
ВантажникВантажникЗа бажанням ви можете замовити послуги вантажників, які на професійному рівні та з максимальною обережністю завантажать ваші речі на автомобіль, а потім виконають вивантаження та підйом на поверх. Для виконання цієї роботи вони мають все необхідне обладнання – ремені, закріпи, візки і саме головне – постійну практику і знання професійних нюансів транспортування багажу.
Примітка: Нечасто, але трапляються такі ситуації, коли деякі клієнти, замовивши вантажників, вважають, що до них приїхали, як мінімум, два підйомні крани, які можуть підняти абсолютно все, і дуже засмучуються з того приводу, що, виявляється, фізичні сили людини мають свої обмеження. В зв'язку з цим одразу приводимо деякі положення з інструкції з охорони праці для вантажників: "Разове навантаження на одного вантажника від 20 до 30 кг вважається навантаженням середньої важкості. Навантаження 30-35 кг вважається важкою шкідливою працею. Навантаження більше 35 кг на одного працівника не допускається".
Примітка-прохання (майже анекдот, але трапляється): Досить часто клієнтів цікавить – а чи в тверезому стані до них приїдуть вантажники? Людей можна зрозуміти – їх турбує доля своїх речей, а стереотип про постійно нетверезих вантажників міцно закріпився в нашому суспільстві, та й, чесно кажучи, небезпідставно. Можемо вас запевнити, при замовленні наших вантажників до вас приїдуть виключно професійні, відповідальні, в ясній пам'яті і при здоровому глузді працівники, які виконають роботу на належному рівні.

Грузоперевозки наличная и безнал - безналичная форма расчетов. Цена: UAN

Незалежної України, 67, Запоріжжя, Запорожье
Переезд
  • 1 745